Jaunie Videojet 1240 un Videojet 1280 tintes printeri

Jaunie Videojet 1240 un Videojet 1280 tintes printeri

Videojet Technologies, pasaules tirgus līderis drukas un kodēšanas risinājumu jomā, iepazīstina ar jaunajiem Videojet 1240 un Videojet 1280 tintes printeriem. Dizains ir orientēts uz vienkāršību un uzticamību, lai lietotājiem nodrošinātu maksimāli ērtu ekspluatāciju un apkopi.

Pateicoties Videojet pārbaudītajām drukas galviņām un tintes padeves sistēmai, printeri ir visuzticamākie savā klasē. Tās var darboties dažādās vidēs, piemēram, ar dažādiem kodēšanas apjomiem un ražošanas cikliem. Videojet 1240 un Videojet 1280 nodrošina izcilu drukas kvalitāti pēc 14 dienu ilgas nepārtrauktas ražošanas dīkstāves bez nepieciešamības veikt korekcijas.

Videojet Dynamic Calibration™ tehnoloģija Videojet 1240 un Videojet 1280 samazina neplānotu izslēgšanu. Printeri pastāvīgi uzrauga apkārtējos apstākļus un automātiski pielāgo tintes padeves parametrus, lai palīdzētu saglabāt augstu drukas kvalitāti un maksimāli pagarinātu darbspējas laiku. Modeļiem ir arī drukas galvas gaisa iesmidzināšanas sistēma, kas novērš saspiestā gaisa padeves nepieciešamību un nodrošina efektīvu drukas galvas darbību starp tīrīšanas reizēm.
Ja rodas problēma, daudzos gadījumos operatori var veikt atkopšanu, izmantojot iebūvēto video pamācību. Turklāt izvēles VideojetConnect™ Remote Service programmatūra nodrošina attālinātu atbalstu, izmantojot vienu pogas pieskārienu. Tas ļauj ražotājiem ātrāk veikt atkopšanu un darboties bez traucējumiem ilgāku laiku, vienlaikus samazinot tehniskās apkopes nepieciešamību.

Printeriem ir 8 collu skārienekrāns un Videojet intuitīvā SIMPLICiTY™ lietotāja saskarne, kas atvieglo operatoru darbu. Izmantojot Code Assurance, ražotājiem nav nepieciešamas ekspertu zināšanas un pieredze tintes drukāšanas jomā, lai veiktu ikdienas darbības. Videojet 1240 un Videojet 1280 konsekventi nodrošina augstas kvalitātes kodēšanu un marķēšanu ar minimālu iejaukšanos. Tas ļauj ražotājiem koncentrēties uz citiem uzdevumiem.
Turklāt modeļi ir aprīkoti ar Videojet Smart Cartridge™ sistēmu, kas novērš netīrumus, atkritumus un kļūdas, izmanto visu kasetnes tintes tilpumu un nodrošina papildu aizsardzību pret noplūdi transportēšanas un pirmsdrukas laikā.
:

Vairāk

Interpack Lasīt vairāk

Videojet Techologies izstāde INTERPACK Diseldorfā 2023

Šī gada Interpack izstādē Diseldorfā, Vācijā, Videojet demonstrēja daudzpusīgas integrācijas iespējas, augstu caurlaidspēju, vieglu formāta maiņu un augstu darbspējas laiku - tās ir Videojet risinājumu pazīmes.

Термотрансферные принтеры DataFlex 6530 Lasīt vairāk

DataFlex 6530 termopārneses printeri

Videojet DataFlex jaunās paaudzes termopārneses printeri