Tintes strūklprinteri

Tintes strūklprinteri ir viens no universālākajiem un ekonomiskākajiem veidiem pastāvīga marķējuma uzlikšanai.

Videojet 1000 sērijas universālie tintes strūklprinteri tiek izmantoti tekstuālas un grafiskas informācijas uzlikšanai dažādu nozaru izstrādājumiem.

Bezkontakta drukāšanas tehnoloģija ļauj marķēt ar dažādām tintēm jebkuras virsmas: stiklu, metālu, papīru, plastmasu, koku un citus materiālus.. Marķēšanas iekārtas var viegli iebūvēt ražošanas līnijā.


Printeru modernizētā konstrukcija ar automātisku skalošanas funkciju , sistēmu pielāgošanu un plānoto tehnisko apkopi palielina to ekspluatācijas termiņu un produktivitāti.

Smart Cartridge™ tintes padeves sistēma pilnībā novērš izejmateriālu izlīšanu un nodrošina visas printerī esošās tintes izmantošanu. Tintes strūklprinteru marķējumu var likt vairākās rindās.


Jaunās paaudzes tintes marķētāji ir aprīkoti ar Code Assurance sistēmu, kas samazina brāķa iespēju un novērš ierīces dīkstāves galvenos cēloņus. Jūs varat pasūtīt tintes strūklprintera bezmaksas piemeklēšanu savu uzdevumu atrisināšanai, zvanot pa bezmaksas tālruni vai izmantojot iepriekšminēto formu. Mazo simbolu tintes strūklprinteri mazām un vidējām ražotnēm līdz ražošanas uzņēmumiem ar ātrgaitas līnijām.

Atkarībā no modeļa:
  • Līdz 5 teksta rindiņu marķējums;
  • Ātrums līdz 508 m/min

Tintes moduļa derīguma termiņš līdz 14 000 stundu.