Vadu un kabeļu marķējums

Ar mērķi identificēt produktus tiem vienmēr tiek uzlikti atbilstoši apzīmējumi, tostarp burti, cipari, simboli un zīmes. Vadu un kabeļu marķējums norāda uz pārdodamā produkta īpašībām, kas ir īpaši svarīgi šīs kategorijas izstrādājumu turpmākajai ekspluatācijai.

Mēs piedāvājam uzticamu marķēšanas printeri, kas bez pārtraukuma var marķēt ekstrūzijas produktus.


Videojet zīmola vadu, kabeļu un cauruļu marķēšanas iekārtas uzliek informāciju uz jebkuras virsmas. Automātiskās marķēšanas sistēmas nodrošina augstu kontrastu un augstas kvalitātes marķējuma uzlikšanu intensīvā darbības režīmā.

  • Tintes strūklprinteri ar CleanFlow tehnoloģiju, kas novērs tintes uzkrāšanos, strādā ilgstoši un neprasa daudz uzmanības. Produkcijas klāstā ir modelis ar augsta kontrasta pigmenta tintēm.
  • Lāzera marķēšanas iekārtas palielinātiem marķēšanas laukiem ļauj darboties ar lielu ātrumu un optimizēt enerģijas patēriņu, lai pagarinātu lāzera caurules kalpošanas laiku.
  • Izplūdes ventilācijas sistēmas, kas ir īpaši izstrādātas toksisku dūmu efektīvai noņemšanai. Palīdzēs saglabāt lēcas tīrību PVC izstrādājumu marķēšanas procesā.

Marķēšana uz dažādām virsmām


Vadi

Kabeļi

Elastīgas caurules un šļūtenes

Metāla caurules

Caurules, kas izgatavotas no PVC un citas plastmasas

Videojet printeru priekšrocības ekstrūzijas izstrādājumu marķēšanai

  • Videojet 1710 tintes strūklprinteris izmanto pigmenta tintes. Izceļas ar augstu kontrastu uz tumšām virsmām un labu adhēziju.
  • Oglekļa dioksīda lāzera iekārtas spēj nodrošināt unikālu augstas izšķirtspējas zelta marķējumu uz baltas plastmasas.
  • Nepārtraukta iekārtas darbība lielas slodzes apstākļos.
  • Informācija tiek uzlikta bezkontakta veidā, kas ļauj strādāt lielā ātrumā.