Lielo simbolu marķējums


Videojet lielo simbolu printeri nodrošina dažādu liela izmēra datu bezkontakta tintes druku, galvenokārt uz sekundārā iepakojuma.

Printeri tiek piedāvāti vairākos modeļos ar atšķirīgu funkcionalitāti, drukas augstumu un virzienu, drukas galviņu skaitu un konstrukcijas īpatnībām.

Videojet lielo simbolu marķētāji ļauj likt uz iepakojuma augstas kvalitātes informāciju, piemēram, svītrkodi, t.sk. 2D un DataMatrix, logotipi utt. Augstas kvalitātes marķējums tiek panākts, pateicoties pašattīrošajai drukas galviņai.

Printeris ir ļoti vienkāršs lietošanā, tas var likt marķējumu līdz 70 x 1000 mm izmēram. Pateicoties dažādu veidu tintes pieejamībai, mūsu speciālisti var piemeklēt lielo simbolu printeri tieši jūsu vajadzībām – drukai uz porainām un neporainām virsmām.


Videojet marķētāji ir augsti tehnoloģisks aprīkojums, kas var darboties ar ātrumu līdz 61 m minūtē, marķēt gofrētu iepakojumu, plastmasu un citus sekundāros iepakojumus.

Galvenās Videojet lielo simbolu printeru priekšrocības ir zems tintes patēriņš un spēja marķēt iepakojumus izteikti putekļainā vidē.

Atkarībā no modeļa:

  • Augstas izšķirtspējas marķējums līdz 70 mm augstumam;
  • Sistēma uz tintes bāzes novērš nepieciešamību pēc etiķešu līmēšanas uz gofrētām kastēm;
  • Patentēts mikrotīrīšanas process un unikāla filtra konstrukcija nodrošina minimālu iejaukšanos printera darbībā.