Termopārneses printeri

Videojet DataFlex® sērijas termopārneses printeri drukā augstas izšķirtspējas attēlus uz elastīga iepakojuma un līdz minimumam samazina izmaksas un dīkstāves darbā, kas mēdz notikt lentes plīsuma un marķēšanas uzdevumu maiņas dēļ.

Drukas galviņa ar digitālo kontroli uzsilda un pārnes tinti no lentes tieši uz elastīgajām plēvēm, kas ļauj iegūt augstas izšķirtspējas attēlus.

Ar marķētāju ir iespējams fasēšanas brīdī likt uz elastīga iepakojuma – plēves vai folijas – logotipus, produkta sastāvu, mainīgos datumus, realizācijas termiņus, dažādu veidu lineāros un 2D svītrkodus, sēriju numurus.

Drukas tehnoloģija spēj tikt galā faktiski ar jebkuru uzdevumu, kas saistīts ar elastīgo plēvju marķēšanu. Ar marķētāju jūs varat likt uz iepakojuma logotipus, produkta sastāvu, mainīgos datumus, realizācijas termiņus, dažādu veidu lineāros un 2D svītrkodus, sēriju numurus.


Termopārneses druka tiek uzskatīta par visizturīgāko, turklāt tā var būt dažādu krāsu (melna, balta, sarkana utt.). Marķēšanas galviņas ir pieejamas dažādos izmēros: 32, 53 un 105 mm.

Atšķirībā no karstā spiedoga, kuram nepieciešams laiks, lai to uzsildītu līdz vajadzīgajai temperatūrai, termopārneses printeris ir gatavs lietošanai mazāk nekā minūtes laikā pēc ieslēgšanas.

Atkarībā no modeļa:

  • ātrums – no 125 līdz 400 iepakojumiem/min.;
  • drukas platums – 32 mm un 53 mm vai 107 mm;
  • aizsardzības klase IP 65.