Zivis, jūras veltes

Mazumtirdzniecības ķēžu pārtikas preču drošības noteikumi un izsekošanas iespēju prasības nosaka precīza un viegli salasāma marķējuma uzlikšanu.

Saskaņā ar sanitārajiem standartiem un spēkā esošajiem tiesību aktiem zivju un jūras velšu marķēšanai ir jānotiek produkta ražošanas vietā.


Turklāt mazumtirgotāji pieprasa īpaši precīzu augstākas izšķirtspējas un kvalitātes marķējumu, lai nodrošinātu, ka katra etiķete ir skaidra un viegli salasāma. Speciāli šiem mērķiem Videojet piedāvā mūsdienīgu un ļoti efektīvu risinājumu, kas paredzēts tieši šīs produktu kategorijas marķēšanai.

 

Mēs esam gatavi piedāvāt praktisku aprīkojumu vissarežģītāko uzdevumu risināšanai, kas saistīti ar zivju marķēšanu, atkarībā no zivju produktu veida, apstrādes metodes un vēlamā efekta.

Piedāvātie risinājumi:

  • Tintes strūklprinteru druka. Bezkontakta druka līdz piecām teksta rindiņām, lineāru vai 2D svītrkodu un grafikas drukāšana uz dažādiem iepakošanas materiāliem.
  • Termopārneses printeru druka. Drukas galviņa, kas tiek kontrolēta digitāli, uzsilda un pārnes tinti uzreiz no lentes uz elastīgām plēvēm. Tas ļauj iegūt augstas izšķirtspējas attēlu.
  • Termo strūklprinteru druka. Bezkontakta druka, kuras pamatā ir tintes uzsildīšana un pārnešana uz iepakojuma virsmas. Parasti tiek izmantota 2D DataMatrix kodu un citu svītrkodu drukāšanai.
  • Lielo simbolu marķējums. Liela izmēra datu un simbolu bezkontakta druka (burtciparu, logotipu, svītrkodu un citu datu), kas parasti tiek izmantota sekundārajam iepakojumam.
  • Lāzera marķēšanas sistēmas. Lāzera stars veido attēlu, pakļaujot iepakojuma virsmu termiskajai iedarbībai.
  • Printeri-aplikatori. Dažādu izmēru etiķešu druka un pārnešana uz dažādu veidu iepakojumiem.