Aprīkojums

TINTES STRŪKLPRINTERI

Tintes strūklprinteri ir viens no universālākajiem un ekonomiskākajiem veidiem pastāvīga marķējuma uzlikšanai. Videojet 1000 sērijas universālie tintes strūklprinteri tiek izmantoti tekstuālas un grafiskas informācijas uzlikšanai dažādu nozaru izstrādājumiem. Bezkontakta drukāšanas tehnoloģija ļauj marķēt ar dažādām tintēm jebkuras virsmas: stiklu, metālu, papīru, plastmasu, koku un citus materiālus. Marķēšanas iekārtas var viegli iebūvēt ražošanas līnijā.

Skatīt vairāk

LĀZERPRINTERI

Izmantojot šo tehnoloģiju, attēls tiek veidots, pakļaujot virsmu termiskajai iedarbībai ar lāzera staru. Lāzera marķēšana ir bezkontakta drukāšanas metode, kas pārspēj citas tehnoloģijas. Lāzeri spēj marķēt ar augstāku izšķirtspēju, turklāt tiem nav nepieciešami izejmateriāli. Videojet marķēšanas iekārtu sērija ietver oglekļa dioksīda, optiskās šķiedras un Nd:YAG dažādas jaudas lāzeru marķētētājus, paredzētus dažādiem materiāliem un izmantojumam.


Skatīt vairāk

TERMOPĀRNESES PRINTERI

Videojet DataFlex® sērijas termopārneses printeri drukā augstas izšķirtspējas attēlus uz elastīga iepakojuma un līdz minimumam samazina izmaksas un dīkstāves darbā, kas mēdz notikt lentes plīsuma un marķēšanas uzdevumu maiņas dēļ. Drukas galviņa ar digitālo kontroli uzsilda un pārnes tinti no lentes tieši uz elastīgajām plēvēm, kas ļauj iegūt augstas izšķirtspējas attēlus.


Skatīt vairāk

LIELO SIMBOLU PRINTERI

Videojet lielo simbolu printeri nodrošina dažādu liela izmēra datu bezkontakta tintes druku, galvenokārt uz sekundārā iepakojuma.
Printeri tiek piedāvāti vairākos modeļos ar atšķirīgu funkcionalitāti, drukas augstumu un virzienu, drukas galviņu skaitu un konstrukcijas īpatnībām.


Skatīt vairāk


ETIĶEŠU UZLIKŠANAS APRĪKOJUMS

VIDEOJET piedāvā plašu rūpniecisko marķēšanas sistēmu klāstu visdažādākajām vajadzīvām un lietojumiem. Aplikatori var tikt komplektēti ar printeriem informācijas uzlikšanai uz etiķetes. Etiķēšanas tehnika tiek izmantota primārā vai sekundārā iepakojuma identificēšanai. Šo aprīkojumu izmanto daudzās nozarēs.

Skatīt vairāk

TERMO STRŪKLPRINTERI

Tintes termo strūklprinteri tiek izmantoti augstas izšķirtspējas marķējuma uzlikšanai gan uz porainām, gan neporainām virsmām. Īpaša drukāšanas tehnoloģija ļauj termo strūklprinterim viegli marķēt tekstuālo un grafisko informāciju ar četras reizes lielāku izšķirtspēju, nekā izmatojot tintes strūklprinterus.

Skatīt vairāk