Izejas materiāli

Optimāla printera veiktspēja ir iespējama, tikai izmantojot kvalitatīvus materiālus.

Katras tintes formulas pamatā, ko ražo kompānija Videojet, ir ekspertu-ķīmiķu komandas ilggadēja darba pieredze. Speciālisti ir izstrādājuši vairākas īpašas, strūklprinteriem paredzētas tintes, kas ļauj piemeklēt optimālo risinājumu aktuālajiem marķēšanas uzdevumiem katrā pielietojuma jomā un atbilstoši mūsdienu ražošanas apstākļiem.

Tintes un šķīdinātāji tintes strūklprinteriem

Videojet piedāvā plašu sortimentu ar tintēm, kas domātas termo strūklprinteriem un paredzētas primārā produkta marķēšanai, sekundārā iepakojuma marķēšanai un grafiskam izmantojumam. Tintes Videojet termo strūklprinteriem ir piemērotas darbībai ar porainiem un neporainiem materiāliem.

Videojet termo strūklprinteri nodrošina augstas izšķirtspējas marķējuma uzlikšanu, prasa minimālu tehnisko apkopi un ir piemēroti plašam lietojumam.

Tinte tiek piegādāta kārtridžos, kas ir savietojami ar Videojet drukas galviņām.

 

Mēs piedāvājam vairāk nekā 100 Videojet tintes veidu plaša spektra materiālu marķēšanai – gan vispārējai, gan speciālai lietošanai:

 • Pārtikas tintes
 • Izturīgas pret kondensātu un noņemams ar sārma šķīdumu
 • Gaismas izturīgas
 • Uzlikšanai uz elastīgas folijas vai plastmasas
 • Ātri žūstošas
 • Izturīgas pret šķīdinātājiem un ķīmiskām vielām; sacietē uzsildot
 • Neredzamas fluorescējošas lasīšanai UV gaismā
 • Augsti kontrastainas
 • Autoklāva un termohromas tintes ar krāsu maiņu no melnas līdz sarkani/no melnas līdz zilai
 • Karstumizturīgas
 • Eļļainām virsmām
 • Sacietēšana, izmantojot karstumu vai tvaiku

Videojet 1000 sērijas printeros tiek izmantota Smart Cartridge ™ uzpildes sistēma.Galvenās īpašības

Piesārņojuma samazināšana

Jūs neizliesiet tinti, uzpildot kārtridžu. Pateicoties inovatīvai tehnoloģijai “membrāna+adata”, tas ir pilnībā izslēgts. Jūs varat viegli nomainīt kārtridžu — tiek panākts pilnīgi hermētisks savienojums starp adatu un membrānu.

Taupīšana

Smart Cartridge™ sistēma ir veidota, lai maksimāli efektīvi izmantotu izejmateriālus. Pateicoties kārtridža iekšējās formas savienojuma konstrukcijai un tintes padeves sistēmai pēc gravitācijas principa, tinte tiek patērēta gandrīz bez atlikumiem.

Brīdinājumi par traucējumiem

Smart Cartridge™ tehnoloģija garantē, ka tiek izmantoti tikai jūsu printerim saderīgi izejmateriāli. Jauna kārtridža uzstādīšanas brīdī printeris sinhronizēs un pārbaudīs tinti. Kārtridžs tiks izmantots tikai pēc tam, kad sistēma būs apstiprinājusi tā saderību.

Lentes termopārneses printeriem

Lai sasniegtu termopārneses marķētāja vislabāko veiktspēju, jāizvēlas pareizā drukas iekārtas, iepakojuma materiāla un lentes kombinācija.

Videojet termopārneses printeru lentes ir īpaši izstrādātas elastīgo iepakojumu marķēšanas uzdevumiem. Mūsu sortimentā ir gan universālas lentes, gan arī izturīgas pret abrazīviem un augstām temperatūrām.


Visām Videojet lentēm ir mūsdienīgs neabrazīvs pārklājums uz silikona bāzes. Tas:
 • nodrošina optimālu siltumvadītspēju tintes pārnešanai un augstas kvalitātes marķējumu;
 • aizsargā drukas galviņu; 

 

 • pagarina drukas galviņas kalpošanas laiku;
 • palīdz noņemt statisko elektrību (kas var sabojāt drukas galviņu un pasliktināt marķējuma kvalitāti).

Tintes sekundārā iepakojuma marķētājiem


Kompānijas produktu klāstā ir plaša tintes izvēle lielo simbolu tintes strūklprinteriem Videojet un Marsh. Augstas izšķirtspējas marķētāji nodrošina dažādu datu, piemēram, svītrkodu un logotipu, nepārtrauktu druku uz iepakojumiem no gofrētā kartona un citiem pārstrādājamiem materiāliem. Dažādam izmantojumam ir pieejamas tintes uz ūdens, spirta un metiletilketona bāzes.


Lielo simbolu drukai uz porainām virsmām

Dažiem materiāliem, piemēram, iepakojumi no plāna papīra vai maisi, var būt nepieciešams lielo simbolu marķējums, kas būs redzams noliktavas apgaismojumā vai no ievērojama attāluma. Videojet/Marsh tintes, kas paredzētas porainām virsmām, ir ekonomiski izdevīgs risinājums labi redzamai lielo simbolu marķēšanai. Tintes žūšana galvenokārt tiek panākta, pateicoties tās absorbēšanai porainajā virsmā un šķīdinātāju iztvaicēšanai.

Augstas izšķirtspējas drukai uz porainām virsmām

Tintes nodrošina izcilu augstas izšķirtspējas svītrkodu un citu marķējumu drukas kvalitāti uz daudzplūsmu ražošanas līnijām uz dažādām papīra virsmām, koka un pārstrādātas celulozes, kā arī uz laminētām virsmām. Melnas, sarkanas, zilas, zaļas, fuksiju un oranžas krāsas tintes tiek gatavotas uz glikola un eļļas bāzes, lai iegūtu precīzu druku.

Uz šķīdinātāja bāzes neporainām virsmām

Materiāli, no kuriem tiek gatavotas saraušanās plēves un plastmasas trauki, to īpašību dēļ kavē ātru adhēziju. Šādiem materiāliem ir nepieciešamas tintes, kas neizsmērēsies, ja izstrādājumi pieskarsies viens otram vai ražošanas līnijas elementiem. Tintes formula uz šķīdinātāju bāzes neporainām virsmām ir veidota tā, lai veicinātu ātru žūšanu, pateicoties sastāvā esošajām etanolam un citiem ātri žūstošiem šķīdinātājiem.