DataFlex 6530 termopārneses printeri

DataFlex 6530 termopārneses printeri

Videojet termiskās pārneses printeri ļauj drukāt dažādus augstas izšķirtspējas datus uz dažāda veida plēvēm. Lentes krāsu izvēle nodrošinās papildu kontrastu.


Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, šie printeri palielina darbspējas laiku un samazina kļūdainu kodu pārbaudes, noraidīšanas un atkārtotas marķēšanas izmaksas.
DataFlex 6530 ir liela ātruma termopārneses printeris, kas nodrošina ilgu darbības laiku un augstu produktivitāti, samazinot dīkstāves laiku kvalitātes kontrolei, produktu noraidīšanai un atkārtotai marķēšanai. Tas ir aprīkots ar divu veidu drukas galviņām: 53 mm plata ar iAssure™ tehnoloģiju un 107 mm plata (pirmā šāda veida drukas galviņa nozarē bez ārējās gaisa padeves). Tas paplašina to izmantošanas iespējas.

Ja Videojet 6530 izmanto vertikālā iepakošanas līnijā, tā nodrošina drukas ātrumu līdz 1000 mm/s un caurlaides spēju līdz 700 iepakojumiem minūtē.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
:

Vairāk

Новые каплеструйные принтеры Videojet 1240 и Videojet 1280! Lasīt vairāk

Jaunie Videojet 1240 un Videojet 1280 tintes printeri

Videojet Technologies, pasaules līderis drukas un kodēšanas risinājumu jomā, iepazīstina ar jaunajiem Videojet 1240 un Videojet 1280 nepārtrauktās strūklas printeriem ar augstu darba ražīgumu un ērtu lietošanu.

Interpack Lasīt vairāk

Videojet Techologies izstāde INTERPACK Diseldorfā 2023

Šī gada Interpack izstādē Diseldorfā, Vācijā, Videojet demonstrēja daudzpusīgas integrācijas iespējas, augstu caurlaidspēju, vieglu formāta maiņu un augstu darbspējas laiku - tās ir Videojet risinājumu pazīmes.