Drukāt

Risinājumi dzērienu

Posted in Page.

Risinājumi dzērienu

 


Vēsture darbība uz pildīšanas līniju


Vairāk nekā 30 gadus VIDEOJET dod ražotājiem bezalkoholisko dzērienu , alus un vīns . Ar visplašāko klāstu marķēšanas tehnoloģiju , kas ir lielākais uzstādītās bāzes bezkontakta lāzera printeri un plašu ģeogrāfiju servisa inženieri , VIDEOJET nodrošina dzērienu ražotājiem .
Iepakojuma marķēšanas pie ātrgaitas pildīšanas pudelēs

Jo dzērienu nozarē strādā bieži notiek ātrgaitas ražošanas līniju un augstu mitruma apstākļos . Tas paaugstina prasības attiecībā uz marķējumu , kas spēj piedāvāt optimālu veiktspēju šajos apstākļos . VIDEOJET piedāvā virkni augstas coders : bezkontakta printeriem VIDEOJET 1610 un Excel UHS , kā arī lāzeri VIDEOJET 30W un 50 W lielu jaudu . Ar ātrāko lāzeru un tintes printeriem , ar IP65 aizsardzības augstu mitruma apstākļos un nepieciešamību mazgāt aprīkojumu , jūsu coders būs pilnībā gatava sarežģītām ražošanas apstākļos .

Bezalkohola dzērienu ražošana


minerālūdens
gāzētie dzērieni
piena dzērieni
sulas
Atdzesēta tēja un kafija

Alkoholiskie dzērieni

 


alus
vīns
spirtu saturošu produktu

Profesionāls darbs ar OEM integratoriem

VIDEOJET coders tika uzstādītas iekārtas , ko katra vadošajiem OEM integratoru jomā dzērienu , ieskaitot tiešu uzstādīšanu daudzos dažādos Labeler komplektācijā . VIDEOJET coders arī būtu viegli uzstādīt uz esošo ražošanas līnijās un var iezīmēt jebkurā leņķī , jebkurā ātrumā un jebkurā pieejamā telpā . Kvalificēti speciālisti VIDEOJET OEM palīdzību, lai pārliecinātos, kanepieciešams coder pareizi definēts un uzstādītas , un mūsu inženieru komanda , lai instalētu vienmēr gatavi jebkādām izmaiņām, kas saistītas ar neparastu ražošanas un ekspluatācijas prasībām .
Piegādes veiktas saskaņā ar klienta prasībām , kas ražo dzērienu

VIDEOJET piedāvā izsmeļošu sarakstu ar tinti izstrādātās visiem pieteikumiem dzērienu marķēšanas veidiem. Mūsu ķīmiķi ir izstrādājuši un rūpīgi pārbaudītas tintes daudzām ražošanas apstākļiem un kritērijiem jomā dzērienu , tostarp ātri , dzēšams , pārtikas , un thermochromic kompozīcijas ir izturīgi pret nobrāzumiem un īpašajiem piemērošanas mitrām virsmām . Ja jūs pieteikties etiķeti uz pudeles , burkas , etiķetes , kartona vai sarauties filmu , VIDEOJET sastāvs var nodrošināt piegādi jūsu pieteikumu .
Marķējuma sagatavju un sarauties filmas

Ja jums ir nepieciešamspagaidu marķējums uz PET sagatavju sākotnējā posmā ražošanas vaietiķete piemēro paletes pēdējā posmā ražošanas , no VIDEOJET ir elastīgu, rentablu risinājumu. VIDEOJET lepoties ar uzlabotu ,lielākā daļa mūsdienu visu esošo tehnoloģiju marķēšanas konteineros, dzērienu , no lāzeriem coders gofrētā iepakojuma . Sekojiet saitei zemāk, lai uzzinātu vairāk par mūsu risinājumiem savā nozarē dzērienu, vai pārlūkot lēmumus Guide dzērienu marķējumā .

home

Riga, Latvia, LV-1021
Reinvaldu iela, 20

Phone +371 29475985, +371 67275473
e-mail: rdv@rdv.lv

LITHUANIA UAB “Litjet”
Sausio 13-osies g.31 LT–04347
Vilnius Lithuania Tel: + 370 5 240 30 10
Tel/Fax: + 370 5 240 30 11.

   

clock Mon.-Fri. -  9-17

Sat.  --

Sun. --