Drukāt

Alkoholiskie dzērieni

Posted in Page.

VIDEOJET risinājumi alkoholisko dzērienu ražotājiem


Risinājumi ražošana un alus , vīna un stipro alkoholisko dzērienu

Viss jūsu laiks tiek pavadīts uz ražošanu un atbrīvošanu sezonas partiju preču un attīstību savu zīmolu , un jūs neatceraties par jūsu produktu marķējumā kvalitāti . Tas ir iemesls, kāpēc VIDEOJET izstrādājusi jaunākās paaudzes marķēšanas iekārtas vajadzībām ražotāju alus , vīna vai stipro alkoholisko dzērienu , tādējādi piedāvājot novatorisku risinājumu, kas irvieglākais saturā , ekspluatāciju un uzturēšanu .
Marķējumi uz dažādām virsmām

Bezkontakta VIDEOJET coders var piestiprināt liektām un nelīdzenām virsmām , piemēram, pudeles , etiķetes vai jādarbojas lielā ātrumā un bez saskares ar materiālu . Turklātinformācija, kas piemērots jūsu produktam var būt patiesi mainīga . Piemēram , VIDEOJET coders var atjaunināt automātiski, un piemērot jaunu marķējumu vai zīmes laiku katru dienu , stundu , minūti , vai pat uz katras pudeles . Visi saglabātie ziņojumi drukāšanai var atrast ar vienu pogu . VIDEOJET nodrošina, karažošanas tempi nekad netiks palēninājusies , neskatoties uz savu metodi marķēšanas kvalitāti .
Marķējumi uz iepakojuma alkoholisko dzērienu

Piemērošanu tintes strūklas marķēšanas bankām , kartona un pudeles un lāzera marķēšana pat vislielāko ātrumu tiek veikti , izmantojot standarta speciāli konstruētas sistēmas VIDEOJET . Piedāvā pielāgotus risinājumus marķēšanai tintes strūklas printeri un lāzeru sistēmas , VIDEOJET var sasniegt veida marķēšanu , kas jums nepieciešams . Saraksts iepakojuma veidiem , kas parasti ir marķēts sistēma VIDEOJET ietver marķējums un etiķetējums stikla pudeles , PET konteineru individuālo vīna vai pudelēs ar gariem , kastes vīna un alus kannas .
Ekonomiskie ieguvumi sakarā ar darbības vienkāršību

Izvēloties VIDEOJET , jūs atradīsiet ekonomisks risinājums , izmantojot sastāvdaļas, kas var viegli integrēt jūsu process pildīšanu pudelēs vai iepakojumu . Pateicoties veiksmīgai inženierzinātņu attīstībai un intuitīvu lietotāja saskarni , šīs sistēmas prasa laiku, minimālo summu , kas nepieciešama , lai instalētu un viegli darboties .
Marķējums Jums nepieciešami

Pilns saraksts VIDEOJET Tehnoloģijas ļauj jums izvēlēties veidu, atzīmējot to savu alu , vīnu vai stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem - no spilgtiem skaidras tintes uzlīmes uz lāzera marķējumu uz iepakojuma vai pudeles . Ar lielāko skaitu nozares pārdošanas un pakalpojumu , VIDEOJET gatavi jums palīdzēt identificēt un kalpot tai savu lēmumu par marķēšanu .

stikls

 

Pudeles | Etiķetes

Mazi burti tintes printeriem
lāzera marķēšana

metāls


Kārbas | Pudeles

Mazi burti tintes printeriem
Plastic Packaging

 

Pudeles | Covers | Label
Mazi burti tintes printeriem


lāzera marķēšana

 

kartons

 

kastes

Mazi burti tintes printeriem
lāzera marķēšana

 

Sarauties filmu un gofrētā


Filmu | kastes | paplātes | Paletes

lieli Character coders
Printeris aplikatori
mazi burti printeri

home

Riga, Latvia, LV-1021
Reinvaldu iela, 20

Phone +371 29475985, +371 67275473
e-mail: rdv@rdv.lv

LITHUANIA UAB “Litjet”
Sausio 13-osies g.31 LT–04347
Vilnius Lithuania Tel: + 370 5 240 30 10
Tel/Fax: + 370 5 240 30 11.

   

clock Mon.-Fri. -  9-17

Sat.  --

Sun. --