Drukāt

Konditorejas izstrādājumi

Posted in Page.

Marķēšanas risinājumi konditorijas rūpniecībai

 

Saglabājot savu ražošanas līniju konditorejas darbojas tīrs, vienkāršs un ekonomisks - in VIDEOJET mēs saucam to bez problēmām operācija !
No- neveiksmes operācija

VIDEOJET risinājumi marķējumam ir vairākas īpašības, kas nodrošina maksimālo iespējamo uptime jūsu konditorejas līniju. Mūsu tintes printeriem 1000 Series ar patentēto galvu ievērojami samazināt nepieciešamo skaitu tīrīšanas ciklu , salīdzinot ar citām tintes printeri , kas nodrošina ilgāku periodu starp profilaktisko apkopi marķēšanu. Moduļa dizains tintes printeriem 1000 Series nodrošina paredzamus pakalpojumu un iespēju plānošanu. Siltuma pārneses printeris VIDEOJET DataFlex Plus ir tikaidažas detaļu nolietojumu un kopā ar lentu disku bez sajūga palielinās mehānisko izturību , samazinot iespējamību dīkstāves . Un mūsu 3000 Series coders ar savu lielisko drukas kvalitāti un modulāro dizainu nodrošina pastāvīgi skaidri marķētas daudz laika ar minimālu iejaukšanos .
ietaupījums

Mēs saprotam, kaekonomika -galvenais faktors jebkura konditorejas izstrādājumiem . VIDEOJET coders ir paredzēti, lai samazinātu izmaksas par ekspluatāciju un uzturēšanu . Mūsu 1000 Series tintes printeri tintes un šķīdinātājs plūsma tiek kontrolēta automātiski , un pielāgojas mainīgiem apstākļiem , lai nodrošinātu konsekventu drukas kvalitāti uz iepakojuma konditorejas izstrādājumiem - lai nodrošinātu, kamaksimālais skaits etiķetes ar vienu kārtridžu . Markirator DataFlex Plus nāk ar oglekļa lentes garums ir 1000 metru un nodrošina attālumu starp pēdas bija tikai 0,5 mm no sākuma līdz beigām, roll, kas garantē vairāk izdrukas vienu roll un maksimāli iespējamo efektivitāti karbonskābes lentu . Mūsu lāzera coders nav nepieciešams izmantot palīgmateriālu , padarotizmaksas to darbība ir neticami pievilcīga pielietojumiem, kur ekonomika irgalvenais faktors līnija .
tīrība

Marķieri VIDEOJET 1000 Series revolūciju printeri operētājsistēmu , izmantojot Smart kārtridži . Šie aizzīmogotas kārtridži novērstu izšļakstīšanos starp pārmaiņām un ievērojami samazināt šķīdinātāja smarža, kas var ietekmēt tā patēriņu pārtikā no konditorejas izstrādājumiem . Arīprinteris atpazīst līdz Zvanīt kārtridžu , novēršot kļūdas, kas rodas, lietojot nesaderīgu palīgmateriālu . Dataflex Plus siltuma pārneses printeris nodrošina tīru un bez netīrumiem izdrukas starp protēžu karboksilkatjonīta lentu dēļ dizaina veidā kasetes.

Visi šie elementi nodrošina tīrību darba vietā , kā arī tīrs un skaidrs marķējums uz iepakojuma jūsu konditorejas !
izmantošanas vieglumu

Visi mūsu printeri nāk ar intuitīvu un viegli lietojamu lietotāja interfeisu . Tas padara ikdienas uzdevumus vienkārši un palīdz jauniem uzņēmējiem , lai pielāgotos . Arī visi printeri var savienot ar tīklu , lai iegūtu informāciju no ģildes sistēmas plānošanas un vadības paneļu ražošanas līnija. Šajā gadījumā , samazinot kļūdu iespējamību , ko operators manuālā ieraksta uzdevumiem . Informācija, kas drukā, redzams kopā ar pārējiem , kas pārstāv visu pilnu informāciju grafiski .
Un, pateicoties tā modulāra un mobilā dizaina mūsu printeri 1000 Series var pārvietot no vienas līnijas uz otru konditorejas , sniedzot jums lielāku elastību , strādājot ar vairākām ražošanas līnijām .
Lūk, daži piemēri marķējumu uz dažādiem konditorejas izstrādājumiem , izmantojot dažādas tehnoloģijas .

kartons

 

Kārbas | Etiķetes

Mazi burti tintes printeriem
Lāzera marķēšana sistēmas

Elastīgas plastmasas un folijas

 

Somas | somas

Mazi burti tintes printeriem
siltuma pārneses printeri

cietās plastmasas

 

konteineri

Mazi burti tintes printeriem
Lāzera marķēšana sistēmas

metāls

Kārbas | kārbas

Mazi burti tintes printeriem

gofrēta

 

Gofrēta | Shrink Film

lieli Character printeri
Printeris aplikatori

home

Riga, Latvia, LV-1021
Reinvaldu iela, 20

Phone +371 29475985, +371 67275473
e-mail: rdv@rdv.lv

LITHUANIA UAB “Litjet”
Sausio 13-osies g.31 LT–04347
Vilnius Lithuania Tel: + 370 5 240 30 10
Tel/Fax: + 370 5 240 30 11.

   

clock Mon.-Fri. -  9-17

Sat.  --

Sun. --