Drukāt

Smalkmaizītes un brokastu pārslas

Posted in Page.

Marķējums cepšanai un brokastīs

 

Ražotāji maize , cepumi , krekeri , kūkas , čipsi , makaroni un brokastu pārslas visā pasaulē uzticas VIDEOJET marķēšanas iekārtas ir pastāvīgi produktu skaidrs marķējums bez pārtraukumiem .
Elastīgums nozares prasībām

Pašlaik digitālās VIDEOJET marķēšanas risinājumi ļauj izvēlēties saturu, drukāt tieši uz jūsu pašreizējās vajadzības un nodrošinātu elastīgumu , risinot nākotnes uzdevumus .

Darbojas kā līguma iepakojumu vairāku produktu cepšana dažādas mazumtirdzniecības partneriem vai saskaņā ar dažādiem zīmoliem ? Pamata risinājums VIDEOJET marķējumā var ļauj netraucēti mainīt saturu , fontu , valodas , izmēru , vaijūsu drukas darbu un īpašiem atvieglojumiem kvalitāti .

Meklējiet izsekojamības un kvalitātes kontroli par jūsu ātri bojājošos produktu ? VIDEOJET marķējums kopumu tehnoloģiju nodrošina automātisku galviņas izlīdzināšanu , ātru skriešanu un mainīt parametrus reālā laika marķēšanu , piedāvājot priekšrocības nesasniedzams , izmantojot karstu zīmogi, statiskā drukāt vai iespiešana rullīši iepakojums konditorejas izstrādājumus .
Best- in- klases uptime

Marķējums mainīgās informāciju par iepakojumu , somas, kastes , folijas un kartona drukāti sarakstu drošām tehnoloģijām VIDEOJET . Daudzi ražotāji paļaujas uz cepšanas nepārtrauktu atbrīvošanu un strādā 24/7 , lai nodrošinātu pietiekamu peļņu . Saprotot to , VIDEOJET nepārtraukti strādāja, lai izstrādātu vislabāko risinājumu marķēšanu , kas atbalsta jūsu iepakojuma līnijas darbību . VIDEOJET marķēšanas sistēmas ir ideāli piemērots izmantošanai mainīgajiem apstākļiem ražošanas , tostarp darbs paaugstinātā temperatūrā , putekļiem un mitrumu .
Samazināšana iepakošanas iekārtu . lielāka elastība

Populāri risinājumi VIDEOJET uz sekundārā iepakojuma. Corrugated bieži aizņem daudz pieejamo vietu uz grīdas ražošanā cepšanas vai zonām. Un vēl svarīgāk , tie prasa papildu investīcijas no jūsu kapitāla . VIDEOJET nesen ieviesa pavisam jaunu sēriju Lielas Character coders ( VIDEOJET 2300 ) piedāvāto ražotājiem, krekeri , cepumi , maize , kūkas , makaroni un brokastu pārslas , kā iespēju , lai pakāpeniski samazinātu summu gofrētā glabājamo konteineru telpās .

Ar iespēju augstas izšķirtspējas marķējumu , ražotāji var izvēlēties vienkāršotu vai kompleksu iepakojumu un pievienot specifisku informāciju par produktu , logo vai svītrkodi tieši pēc iepakošanas . Bezmaksas konsultācija VIDEOJET pārdošanas inženieris var palīdzēt jums noteikt līmeni paredzamo ietaupījumu .
Atlase palīgmateriālu izmantošanai ražošanā cepšanas

Nozares labāko ķīmiķi VIDEOJET ražo un atbalsta dažādus tintes un šķīdinātājus , tostarp muitas preparāti atbilst noteikumiem par Eiropas Savienību un Amerikas Savienotajām Valstīm saistībā ar ierobežojumiem izmantošanai tinšu lietošanai pārtikā un apstiprināta gadījuma saskarei ar pārtiku . VIDEOJET lepojas ar savu īpašo ātri žāvēšanas tinti , kas uzreiz izmantotu par plastmasas maisiņi ražotāji vēlamo cepšanas , pat tad, ja paketes pēc tam sazinājās ar citu paketi uz līnijas .
Partnerība ražošanā cepšanas

VIDEOJET marķēšanas iekārta pēdējās paaudzes nodrošina ražotājiem un cepšanas brokastu pārslas ar inovatīviem risinājumiem, kas ir vienkārši saturu , darbību un uzturēšanu - piedāvā maksimālu darbspējas laiku . Un ar vislielāko skaitu nozares tirdzniecības un pakalpojumu visā pasaulē , VIDEOJET jums tuvu ... vienalga, kur jūs bijāt .

Noklikšķiniet uz saites , kas atrodas apakšā , lai uzzinātu vairāk par tehnoloģiju VIDEOJET piemērots jūsu konkrēto pieteikumu .

kartons

 

Boxes | Bankas | Paplātes

Mazi burti tintes printeriem
Lāzera marķēšana sistēmas

elastīgas plastmasas

 

Somas | Somas | Film

Mazi burti tintes printeriem
siltuma pārneses printeri

folija

 

Somas | Film

Mazi burti tintes printeriem
siltuma pārneses printeri

papīrs

paketes

Mazi burti tintes printeriem
Lāzera marķēšana sistēmas

gofrēta

 

Gofrēta | Shrink Film

lieli Character printeri
Printeris aplikatori

home

Riga, Latvia, LV-1021
Reinvaldu iela, 20

Phone +371 29475985, +371 67275473
e-mail: rdv@rdv.lv

LITHUANIA UAB “Litjet”
Sausio 13-osies g.31 LT–04347
Vilnius Lithuania Tel: + 370 5 240 30 10
Tel/Fax: + 370 5 240 30 11.

   

clock Mon.-Fri. -  9-17

Sat.  --

Sun. --