Drukāt

pārtikas pārstrādes rūpniecība

Posted in Page.

Risinājumus pārtikas rūpniecībai
Risinājumi dažādām lietojumprogrammām

In pārtikas ražošanā ir ļoti svarīga augstas kvalitātes marķēšanas . VIDEOJET marķēšanas sistēmu , lai ražotu uzticamu un augstas kvalitātes drukāšanu . Bieži vien ir jāmarķē ar augstu mitruma vidē . VIDEOJET marķēšanas sistēmu, kas izstrādāta , lai strādātu šādā vidē , un darboties droši nelīdzenā industriālā vidē .

Produkta identifikācija var būt dažādi lietojumu vispārējo ražošanas procesā pārtikas rūpniecībā . Daži pat marķējums ir obligāts izmantošanai pārtikas rūpniecībā . Saskaņā ar izmaiņām likumdošanā , kodēšana un marķēšana kļūstdaudz neatņemamu ražošanas procesa . Atkarībā no produkta , tās piemērošanu un darbības nosacījumi var tikt izmantoti tintes strūklu , lāzera marķētāju vai marķēšanas sistēmas marķēšanai jūsu produktiem .

piena produkti

piens
jogurts
siers
eļļa
saldējums

Gaļas un mājputnu

 

Liellopu gaļa un cūkgaļa
Jēra un teļa gaļa
Vistas un tītara
Svaigi un pārstrādāti

Bezkontakta drukāšanas divas drukas galviņas

Printera modeļa VIDEOJET , kam ir divi drukas galviņas , ir ideāls pārtikas ražošanai . Pielāgojot galvu dažādās pozīcijās , jums ir iespēja pieteikties drukāšanu divās vietās saskaņā ar marķēšanas prasībām šo produktu. Sazināties ar drukāšanas metode ļauj piestiprināt nepieskaroties produktu. Un arī ražošanas laikā , aizpildīšana un iepakojumu marķē uz pārtikas iepakojuma plēves .
Advanced klāsts tintes

VIDEOJET piedāvā plašu tintes , kas ir speciāli pielāgota vajadzībām pārtikas rūpniecībā. Speciāli atlasīti formula nodrošina optimālu drukas kvalitāti un ilgu nevainojamu iekārtas darbību . Jūs varat izvēlēties ūdensizturīgs , pigmenta , Fluorescent, thermochromic tintes , atkarībā no aprīkojuma veida un jāmarķē produktu veidiem .
Energoefektivitātes marķēšanas sistēmas

VIDEOJET piedāvā rentablus risinājumus , jebkura sastāvdaļa marķēšanas sistēmu var viegli iekļaut ražošanas procesā , ar minimālu laiku. Vienkāršu un intuitīvu saskarni sistēmas operatoram viegli un bez kļūdām .
domāju, ka plašāka

VIDEOJET risinājumu jomā, kodēšana un apzīmējumi atbilst līdz ar lielu skaitu standarta pieteikumiem - bet tas navrobeža . VIDEOJET kopā ar klientiem strādā arī dizaina produktu ( Candy apdares ar lāzeru vai marķējumu uz apvalka augļu izvairīties no etiķetes ) . VIDEOJET coders var izmantot specifiskiem lietojumiem pārtikas rūpniecībā . Sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim jums atrast labāko risinājumu pielāgota tieši jūsu prasībām attiecībā uz pārtikas produktu etiķetēm !

home

Riga, Latvia, LV-1021
Reinvaldu iela, 20

Phone +371 29475985, +371 67275473
e-mail: rdv@rdv.lv

LITHUANIA UAB “Litjet”
Sausio 13-osies g.31 LT–04347
Vilnius Lithuania Tel: + 370 5 240 30 10
Tel/Fax: + 370 5 240 30 11.

   

clock Mon.-Fri. -  9-17

Sat.  --

Sun. --