Drukāt

Būvmateriāli

Posted in Page.

Sarežģītos apstākļos marķēšanas celtniecības materiālos

 

VIDEOJET Technologies -tirgus līderis , piedāvā ātri un viegli marķējumu mainīgās informācijas un attēliem , ieskaitot grafikas un logotipi par celtniecības materiālu ražošanā .

Tehnoloģiju saraksts ietver VIDEOJET marķēšanas sistēmu , lai drukājot uz praktiski jebkuras virsmas ar celtniecības materiālu ražošanu . Preces un materiāli, uz etiķetes , kas specializējas VIDEOJET , ietver zāģmateriālus un koka , stikla, ķieģeļu un cementa , drywall , plastmasas, PVC , metāla, gumijas , keramikas, plastmasas plēves, skaidu plātnes un papīra iepakojumu.

Kodēta uzlīmes piemērot tieši jūsu produktu aizstājot novērš kļūdas un problēmas, kas saistītas ar uzlīmes etiķetēm . Bezkontakta tintes , lāzera un siltuma pārneses etiķetes piedāvā arī būtisku tiešo izmaksu ietaupījumus pirms pieteikšanās uzlīmes .

Divi piemēri marķēšanas tehnoloģijas VIDEOJET , ko izmanto ražošanā, celtniecības materiālu , marķēšana koka un PVC .


marķējums koksnes

 

Iespējas koka VIDEOJET marķēšanas tehnoloģijas ietver jaunas 1000 sēriju bezkontakta maza rakstura tintes printeriem un lieliem Character sērijas printeriem , lai maksimāli palielinātu drukas robežas un kontrasta pieteikumu , un uzticamu lāzeru sistēmas, lai nodrošinātu maksimālu stabilitāti marķēšanu .
marķējums PVC

 

Daudzi klienti ir ieinteresēti marķējumu uz produktiem, PVC izmantot modeļus bezkontakta lāzera strūklas printeri un VIDEOJET . Lāzera marķēšana PVC ir ļoti populāri, jo iegūt augsta kontrasta krāsas izmaiņas nospiedums izveidota CO2 lāzera iedarbība uz PVC .

 

VIDEOJET coders ir speciāli paredzēts darbam vissmagākajos industriālā vidē . Jauninājumi , piemēram, drukas galviņas ar automātisko skalošanu , kas pieejams augstas veiktspējas tintes strūklas printeri bezkontakta VIDEOJET , pastiprināta objektīvs iekļauts standartaprīkojumā visos VIDEOJET lāzera marķēšanas sistēmas ir ideāli ražošanas vidēs ar augstu temperatūru , putekļiem , mitruma un elektrostatisko lauku .

Izvēlies savu materiālu, lai uzzinātu vairāk par iezīmes tehnoloģijas VIDEOJET :

keramika

 

Mazi burti tintes printeriem
lieli Character coders

elastīgas plastmasas

 

siltuma pārneses printeri
Mazi burti tintes printeriem

putas

 

Mazi burti tintes printeriem
lieli Character coders

stikls

 

Mazi burti tintes printeriem
lāzera marķēšana

metāls

 

Mazi burti tintes printeriem
lāzera marķēšana

cietās plastmasas

 

lāzera marķēšana
Mazi burti tintes printeriem

koks

lāzera marķēšana
Mazi burti tintes printeriem

home

Riga, Latvia, LV-1021
Reinvaldu iela, 20

Phone +371 29475985, +371 67275473
e-mail: rdv@rdv.lv

LITHUANIA UAB “Litjet”
Sausio 13-osies g.31 LT–04347
Vilnius Lithuania Tel: + 370 5 240 30 10
Tel/Fax: + 370 5 240 30 11.

   

clock Mon.-Fri. -  9-17

Sat.  --

Sun. --