Drukāt

Videojet 1520 series

Posted in lappuse.

Uzlabotas tehnoloģijas, lai uzlabotu darba izpildi


VIDEOJET 1520 tintes printeri izstrādā VIDEOJET Technologies Inc -Pirmais modelis ir jaunā sērija , kas piedāvā augstas kvalitātes marķējumu ar maksimālo uptime. VIDEOJET 1520 ir ideāli piemērots izmantošanai pārtikas ražošanu, iepildīšanu, ķīmiskajā rūpniecībā , farmācijas un kosmētikas ražošanā un higiēnu . Integrācija VIDEOJET 1520 šķiet viegli, pateicoties ostas USB, kas ļauj jums augšupielādēt uzdevumus marķēšanai un veikalu darba vietas uz ārējiem nesējiem . Remote uzraudzība un diagnostika , ar spēju , lai pārsūtītu datus uz Ethernet tīklam, izmantojot programmatūru Clarisoft / klarnetei , ļauj attālināti mainīt uzdevumus attiecībā uz marķējumu reālajā laikā .
vienkāršota pārvaldība

Pateicoties ērtu saskarni un inovatīvu tehnoloģiju vadība un uzturēšana VIDEOJET 1520 printeri bija tik vienkārši , cik vien iespējams . Automātisku staciju meklēšanu un kalibrēšanas drukas galviņas nodrošina nemainīgi augstu drukas kvalitāti . Tintes piegādes sistēma novērš Smart kasetnes šaurumu Mainot izejmateriālus , tādējādi samazinot zudumus un ražošanas izmaksas.
Minimālā uzturēšana

VIDEOJET 1520 ir spējīgs darboties 12000 stundas bez nepieciešama apkope . Pēc šī perioda ,printeris liks jums nomainīt tintes moduli .
Augstas kvalitātes drukas

1000 sērijas printeri nodrošina visu piedāvāto printeru visprecīzāko un augstas kvalitātes marķējumu . Nodrošina visprecīzāko vietu pilieni , kas garantēlabāko klases drukas kvalitāti . Dynamic kalibrēšana ™ uztur nemainīgu marķējumu kvalitāti neatkarīgi no vides apstākļiem
izmaksu samazināšana

Jaunais dizains drukas galviņas sistēmas CleanFlow ™ , nodrošina maksimālu darbspējas laiku . Samazinot piesārņojuma galviņas tinti , kas parastajiem printeriem noved pie avārijas apstāšanās ,jauno drukas galviņu dizains samazina vajadzību pēc apkopes un palielina darbspējas . Tāpat kā citi printeri 1000 sērija ,VIDEOJET 1620 ir ekskluzīva šķidruma piegādes sistēmu Smart kasetnes . Lasot informāciju no integrētā mikroshēmā uz kasetnes ,printeris nosakapareizā veida šķidruma ir kārtridžā , kas ļauj izvairīties no kļūdām , izmantojot nesaderīgas veidu tintes un šķīdinātājus . Lai ietaupītu laiku un samazinātu izmaksas par šķidruma piegādes Smart kasetne nodrošina pilnu izmantošanu visa apjoma kasetnes un novērš ar jūras šaurumu , mainot patēriņa preces , jo adatas vārsta klātbūtnes un membrānas .

home

Riga, Latvia, LV-1021
Reinvaldu iela, 20

Phone +371 29475985, +371 67275473
e-mail: rdv@rdv.lv

LITHUANIA UAB “Litjet”
Sausio 13-osies g.31 LT–04347
Vilnius Lithuania Tel: + 370 5 240 30 10
Tel/Fax: + 370 5 240 30 11.

   

clock Mon.-Fri. -  9-17

Sat.  --

Sun. --