Drukāt

DataFlex Plus serija

Posted in Page.

Augstas kvalitātes marķējums uz elastīgā iepakojuma
Marķējumi uz elastīgā iepakojuma

DataFlex Plus Thermal Transfer Printer
Sistēma VIDEOJET DataFlex Plus irjaunākās paaudzes siltuma printeriem, kas paredzēti , lai marķējums par filmu materiāliem . DataFlex Plus ir piemērots start-stop un nepārtrauktu drukāšanu , un to var pielāgot saskaņā ar ražošanas prasībām . Optimizēta taupīšanas funkcijas lenti ( Ribbon) ,zaudējums karboksilkatjonīta lentes starp izdrukas samazināts līdz tikai 0,5 mm .

Drukāšanas augstas izšķirtspējas

Thermal Transfer Printer DataFlex Plus ( TTO ) piestiprina augstas izšķirtspējas filmu iepakojums vai etiķete . Šī jaunā drukāšanas sistēma ir ideāls , lai piemērotu mainīgo informāciju, piemēram, datumu, laiku, partijas numurs , sastāvdaļas un logotipi . Printeris ir visbiežāk izmanto pārtikas rūpniecībā : konditorejas izstrādājumi , konditorejas izstrādājumi , saldēti pārtikas produkti , iepakoti svaigi dārzeņi , gaļa un kafija , kā arī ražošanas mājsaimniecības preču un medikamentu .

Minimālu dīkstāves

DataFlex Plus printeris ir Parasts disku pārtīšana termopārneses lente, kas prasa minimālu apkopi , tādējādi samazinot dīkstāvi un nodrošinot augstu veiktspēju . Liels lentas garumu untehnoloģija, kuras mērķis ir samazināt zaudējumus lente drukāšanu , samazināt dīkstāvi un samazināt degvielas lentes . Nominālais zudums starp secīgiem lente izdrukas ir tikai 0,5 mm . Lenti mainās, ir ļoti vienkārša un ātra ,iespēja kļūda ir samazināts līdz nullei .

Viegli darboties

Krāsu touch screen grafisko lietotāja interfeisu ar uzvedņu un displeju ( WYSIWYG ) nodrošina ātru un vienkāršu darbu. Samazina dīkstāves un nelielas pagaidu apmācības izmaksas padarīt sistēmu Dataflex Plus efektīvu risinājumu . Sistēma ir arī dažādas saskarnes. Bez tam , pastāv iespēja savienot līdz četrām printeri ar vienu vadības ierīci.

- Reliable drive pārtīšana lente
- Pārsūtīšana informāciju, izmantojot atmiņas karti , izmantojot USB - portu
- Minimālais uzturēšanas izmaksas printeri
- Daudzpusība
- Drukāšana no augstas izšķirtspējas elastīgā iepakojuma

Siltuma pārneses printeri no VIDEOJET Dataflex Plus izpaužas marķēta ar ātrumu līdz 510 iepakojumiem minūtē. Redzēt sevi !

home

Riga, Latvia, LV-1021
Reinvaldu iela, 20

Phone +371 29475985, +371 67275473
e-mail: rdv@rdv.lv

LITHUANIA UAB “Litjet”
Sausio 13-osies g.31 LT–04347
Vilnius Lithuania Tel: + 370 5 240 30 10
Tel/Fax: + 370 5 240 30 11.

   

clock Mon.-Fri. -  9-17

Sat.  --

Sun. --