Drukāt

Encore serijas

Posted in Page.

Modernākais drukas tehnoloģijas


Atkārtotā sistēmu no VIDEOJET irnākamais solis attīstībā drukāšanas tehnoloģiju . Lietišķā un uzlabota lietotāja saskarne , ar pilnu kontroli , izmantojot augstas izšķirtspējas ekrāns , norāda šo jauno līmeņa sniegums. Elastība sistēmas izsaka galvenokārt strauji mainīgajiem īsziņas . Ziņa ir izveidota vienkārši un ātri , ja tas tiek radīts , ir gandrīz neiespējami kļūdīties . Printing var tikt veikta ar ātrumu līdz 61 m / min .

Lielisks aizstājējs komerciālai drukāšanai

Atkārtotā sistēma ļauj drukāt ar izšķirtspēju 300h150 dpi , kas ļauj piemērot mainīgo informāciju reālā laikā . Quality of marķējums var salīdzināt ar iepriekš uzdrukāts ofseta materiāla . Divi printheads ļauj piemērot mainīgo informāciju: grafikas, svītru kodi un fonti ir True Type ® augstums no 1,5 mm līdz 51 mm . Sistēma spēj piemērotmarķējumu uz visas virsmas sekundārā iepakojuma . Iespiests materiāluizveide , kas prasa daudz laika un dārgu etiķetes aizstāj ar dinamisku marķējumu , lietotāja definēta .

Viegli izveidot īsziņu

Ar Encore kontrolieris , jūs varat ātri un viegli izveidot īsziņas . Izmantojot tehnoloģiju drag-and- drop , izdrukātīsziņu kurā gandrīz nav laika . WYSIWYG ekrāns samazina kļūdas. Interfeiss, kas sniedz padomus par darbu ar sistēmu , kas ļaujlietotājam drukāt noteiktu viņiem informāciju, piemēram, partijas numuru , svītru kodu , saskaņā ar īpašām prasībām .

Controller Software Encore

Atkārtotā kontrolieris programmatūra ir izstrādāta , pamatojoties uz operētājsistēmu Windows CE ® . Programmatūru var palaist uz datora , kas ļauj jums izveidot īsziņas un kodus atsevišķi no kontroliera , uz kuru tie pēc tam nodoti caur Ethernet vai RS - 232 interfeisu . Programmatūra ļauj izveidot centrālo banku drukātas īsziņas . Lai ietaupītu laiku, ievadot datus mainīgos var izmantot skeneri, lai lasītu svītrkodi .

Vai jums ir nepieciešams vairāk informācijas ?

kontakts
Lai iegūtu sīkāku informāciju vai veikt iecelšanu , lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktu formu

home

Riga, Latvia, LV-1021
Reinvaldu iela, 20

Phone +371 29475985, +371 67275473
e-mail: rdv@rdv.lv

LITHUANIA UAB “Litjet”
Sausio 13-osies g.31 LT–04347
Vilnius Lithuania Tel: + 370 5 240 30 10
Tel/Fax: + 370 5 240 30 11.

   

clock Mon.-Fri. -  9-17

Sat.  --

Sun. --