Drukāt

Lieli Zīmju kodētāji

Lieli raksturs tintes printeriem -ekonomisks risinājums sekundārā iepakojuma
VIDEOJET uzņēmums piedāvā plašu iekārtu lietojumprogrammu Liels Character marķējumu. Lieli raksturs tintes printeriem un impulsa vārstu drukas galviņas ir moduļu sistēmas ir viegli integrēt iepakošanas līnijas , un ir īpaši izstrādāts , lai marķējums uz sekundārā iepakojuma .

VIDEOJET 2300 Series

VIDEOJET 2300 Liels Character Ink Jet Printer
Liels Character Printeri VIDEOJET 2300 sērija ļauj ievietot tekstu, svītrkodi un grafikas kvalitāti . Unikāls pašattīrīšanās drukas galviņa nodrošina augstu kvalitāti katrai marķējuma .

VIDEOJET 2120


VIDEOJET 2120 viegli izmantot lielu rakstzīmju tintes strūklas printeri , lai piemērotu burtu un ciparu informāciju vienā vai divās rindās uz dažādiem produktiem vai iepakojuma . Sakarā ar dažādiem vadītāji un dažādu veidu printera tinti var iezīmēt kā porainu un neporaina virsmām .

vienradzis II


Liels Character printerUnicorn II irkompakts tintes printeri, kas nodrošina uzticamu un ekonomisku augstas kvalitātes drukāšanu vienā vai divās rindās.

vienradzis

Vienradzis Liels Character Ink Jet Printer
Liels Character Printer Unicorn -kompakts , vienas līnijas , viegli uzstādīt sistēmu. Ļauj piemērot produkta nosaukumu , datumu un laiku , nospiežot pogu .

PatrionPlus

Patrion Plus Ink Jet Printer
Liels Character Printer Patrion Plus apvieno drukāšanu , punktmatrica un augstu izšķirtspēju , kas vienotā sistēmā . Printeris ir ideāli piemērots drukāšanai uz kartona .

sauciens


Liels Character printerEncore ļauj likt tekstu, logotipus un svītrkodus ar augstu izšķirtspēju . Markirator Encore nodrošina uzlabotu lietotāja interfeisu, lai viegli radīt ziņojumus.

Impulsa metodi drukāšanai

Valve apdrukas metode

home

Riga, Latvia, LV-1021
Reinvaldu iela, 20

Phone +371 29475985, +371 67275473
e-mail: rdv@rdv.lv

LITHUANIA UAB “Litjet”
Sausio 13-osies g.31 LT–04347
Vilnius Lithuania Tel: + 370 5 240 30 10
Tel/Fax: + 370 5 240 30 11.

   

clock Mon.-Fri. -  9-17

Sat.  --

Sun. --