Drukāt

Termiskā strūklas printera VIDEOJET 8510

Posted in lappuse.

Marķēšanu ar augstu izšķirtspēju primārā un sekundārā iepakojuma

 

 

Termiskā strūklas printera VIDEOJET 8510 piedāvā nepārspējamu līmeni, darbību un uzturēšanu par dažādiem marķējuma . VIDEOJET 8510 nodrošina ērtu lietošanu , apvienojot priekšrocības krāsu skārienekrānu ardiagonāli 8,4 collas un uz tehnoloģijām balstītu drukāšanas HP kasetnēm . Izmantojot touch screen operatoriem ir pieejami visām galvenajām darbībām pieciem soļiem vai mazāk . Izmantojot drukāšanas tehnoloģiju HP , siltuma strūklas printeri VIDEOJET 8510 nodrošina maksimālu darbspējas laiku ar ātru un vieglu nomaiņu kasetnes . Šī tehnoloģija ir plašs lietojumu dažādās nozarēs marķēšanas gan individuālās un grupas iepakojumu .

Šeit Jūs atradīsiet sekojošu informāciju :
izmantošanas vieglumu
ērta apkopes
Kļūdas marķēšana novēršot
elastīga integrācija
izmantošanas vieglumu

Intuitīvu krāsu touch screen ardiagonāli 8,4 collu dod operatoram iespēju ātri iegūt informāciju par statusu, printeri, pārbaudiet pašreizējo drukas darbu , tintes apjomu un citus datus - viss no mājas lapas .
ērta apkopes

VIDEOJET 8510 printeris ir pilnībā elektronisku vadības moduli , kam nav kustīgu detaļu , tāpēc nav nepieciešams , lai saglabātu rezerves daļas vai regulāra apkope . Vienkārši noslaukiet drukas galviņu , ja tā ir piesārņota, vai nomainiet tukšo kasetni . Jebkurā gadījumā , lai veiktu šos uzdevumus , nav nepieciešama īpaša apmācība .

Tā kādrukas galviņa ir ietverts kārtridžu katru reizi, kad tas ir atjaunināts , lai aizstātu printeri " praktiski jaunu" valsts . Kasetnes nomaiņa aizņem mazāk nekā vienu minūti , un var izvairīties no dārgas dīkstāves līniju. Kārtridžs ir noslēgts , tādējādi izvairoties šaurumu tinti un netīrumiem .
Kļūdas marķēšana novēršot

VIDEOJET 8510 ir paredzēta darbam ar VIDEOJET CLARiSOFT - instruments, lai izveidotu veidnes drukas darbus . Ar pilnu komplektu ziņojumu jomās, tostarp datumu, laiku , skaitītāju un svītrkodus , CLARiSOFT novērš sarežģītību, neefektivitāti un kļūdas, kas saistītas ar radīšanu drukas darbu . Ražošanas vadītājs var saistīt guide ierobežošanas norādēm uz konkrētiem laukiem drukas darbu , tādējādi palīdzot operatoram izvēlēties pareizus datus drukas iestatījumus .
elastīga integrācija

 

Kompakts izmērs kontrolieris un drukas galviņu vairākas iespējas ļauj integrēt printeri uz ražošanas līnijas , pat šaurās telpās . Spēja izmantot līdz četrām drukas galviņas vienlaicīgi ļauj drukāšanas Multiline ziņojumus dažāda augstuma , vai pievienot nepieciešamo informāciju ziņojuma . VIDEOJET 8510 ir virkne savienojamības iespējas , kas vienkāršo tālvadības ieejas datus dažādos režīmos .

home

Riga, Latvia, LV-1021
Reinvaldu iela, 20

Phone +371 29475985, +371 67275473
e-mail: rdv@rdv.lv

LITHUANIA UAB “Litjet”
Sausio 13-osies g.31 LT–04347
Vilnius Lithuania Tel: + 370 5 240 30 10
Tel/Fax: + 370 5 240 30 11.

   

clock Mon.-Fri. -  9-17

Sat.  --

Sun. --