Drukāt

Laipni lūdzam VIDEOJET valstīm

Posted in Grāmatzīme.

Aptuveni 300,000 sistēmām, kas uzstādītas visā pasaulē pēdējo 30 gadu laikā VIDEOJET Technologies irvadošais globālais ražotājs marķēšanu un marķēšanas iekārtas . Raksturs tintes , termiskās apstrādes , lāzera , un VIDEOJET grafikas sistēmas tiek plaši izmantotas , lai piemērotu mainīgo informāciju dažādās nozarēs . Vairāk nekā 275,000 marķēšanas sistēmas VIDEOJET , uzstādītas visā pasaulē , irvislabākais pierādījums nemainīgi augstu kvalitāti un uzticamību . Krievijā , VIDEOJET Technologies Inc pārstāv ZAO " VIDEOJET Technologies ", kas ir daudzu gadu pieredze Krievijas tirgū - kopš 1992.gada , kura laikā simtiem uzņēmumu ir uzticējuši mums uzdevumiem produktu marķēšanu uzņēmumā . Viena no priekšrocībām AS " VIDEOJET Technologies" irplašs reģionālais tīkls izplatītājiem. Centrālajās biroju ( Maskavas , Sanktpēterburgas , Saratovas , un Voroņežas ) un reģionālajām nodaļām, mūsu darbinieki sniegs ieteikumus, lai uzlabotu procesu identificēšanu pie sava uzņēmuma, uz nepieciešamā aprīkojuma pārdošanu , sniegt pakalpojumu , kā arī rezerves daļu piegādi .

Kontakti Baltijas valstīs:

LATVIJA RDV SIA A.Deglava iela 182.a , Rīga , Latvija , LV - 1021 Tālrunis: +371 67275473 , fakss +371 67270119 e - pasts : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. www.rdv.lv

LIETUVA UAB " Litjet " sausio 13 osies g.31 LT - 04347 Vilnius Lietuva Tel : + 370 30 oktobris 5240 Tel / Fax : + 370 5 240 30 11 .

lasīt vairāk

Win - par labāko komandas VIDEOJET Technologies irpasaules tirgus līderis , kas iekārtu marķējumu un etiķetēm . Mēs noteikti tehnoloģiskos standartus šajā nozarē . Tomērbūtisks mūsu panākumu elements , mēs uzskatām, ka cilvēki, kas strādā mūsu komandā - vairāk nekā 2600 darbinieku visā pasaulē , ka viņu idejas un darbības veido korporatīvo kultūru . Jūs varat sūtīt savu CV uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , ja vēlies pievienoties mūsu komandai .

JAUNUMI :

Ātrgaitas tintes printeri VIDEOJET UHS būtiski mainīt marķēšanas process
Uzņēmums VIDEOJET Technologies Inc -Pasaules līderis ražošanā rūpniecības iekārtu marķējumu un etiķetēm - sāk pārdot krievu ātrgaitas neliels rakstzīmju tintes printeriem VIDEOJET 1620 Ultra High Speed un 1650 Ultra High Speed , kas papildinās klāstu VIDEOJET 1000 sērijas ierīcēm .

Jaunas ātrgaitas printeri izmantot patentētu Precision tintes pilienu ™ ar unikālu dizainu un tinti , kas īpaši sagatavoti augstas kvalitātes izdrukas ar maksimālo ātrumu no ražošanas līnijas . Tas ļāva marķējums trijās līnijās , vienlaikus palielinot ātrumu ražošanas līnijas divas reizes .

Printeri arī nāk ar pārbaudi marķējumu , kas samazina pārrakstīšanās kļūdas , un faktiski likvidēta galvenos cēloņus neplānotas dīkstāves .

Vairs nav jāizvēlas starp ātrumu un kvalitāti

Paldies printeriem 1620 un 1650 UHS UHS patērētājiemiespēju atrisināt mūžīgo problēmu, kā nodrošināt izcilu drukas kvalitāti, informācijas ietilpīgu uzlīmes ar ātrumu , kas atbilst pieaugošo ražošanas līnijas . VIDEOJET 1650 UHS ir spējīgs strādāt uz līnijas ar maksimālo ātrumu 508 m / min .

Šā VIDEOJET 1620 un 1650 UHS UHS aprīkoti ar novatorisku Precision tintes pilienu ™ , apvieno progresīvas ražošanas tehnoloģijas drukas galviņas , jaudīgu programmatūru, un speciāli izstrādātas tinti. Tas ļaus ražotājiem piestiprināt produktu ātrāk un izdrukāt vairāk informācijas vienā laika vienībā , neapdraudot salasāmību drukātā tekstā.

Šā VIDEOJET 1620 un 1650 UHS UHS strādāt 40 % ātrāk nekā VIDEOJET Excel UHS , un pārsniedz pat visstingrākajām prasībām liela ātruma drukāšanu tādās nozarēs kā pārtikas un dzērienu , kā arī prasības, kas saistītas ar augstu informācijas piesātinājuma marķēšanu , kā Tā, piemēram , piena rūpniecībā .

Tehnoloģija VIDEOJET Dynamic kalibrēšana ™ palīdz ražotājam izvietot visu nepieciešamo informāciju par zemāko iespējamo jomā paketi. Sapratu to vismodernākās metodes mērīšanas un kontroles , lai automātiski pielāgotu drukas iestatījumus atkarībā no darba vides un cenšas nepārtraukti augstu kvalitāti . Apvienojumā ar inovatīvo Precision tintes pilienu ™ VIDEOJET Dynamic Calibration ™ ļauj skaidri un salasāmi ievietot informāciju , pat nelielā jomā drukāšanu .

Katru minūti skaita

Piemērošana VIDEOJET 1620 un 1650 UHS UHS galviņas CleanFlow ™ sistēma palīdz samazināt neplānotu dīkstāvju , ražošanas līnijas , jo tas nav stick ar tinti . Unikāls galvu dizains ir palielinājies intervālus starp ikdienas uzturēšana līdz 14 000 stundām .

Inovatīvu Interface skaidrība, ja dīkstāves nodrošina operatoru ar visu informāciju par problēmu un kļūdu kontroli , tādējādi ļaujot efektīvi un ātri novērst .

VIDEOJET 1550 un 1650 ir aprīkoti CodeAssurance , kas kalpo kā aizsardzība pret nepareizas ekspluatācijas procedūrām un palīdz izvairīties no kļūdām , saglabājot produktivitātes augsta un integritātes aizsardzību zīmolu .

Vienkāršība un efektivitāte

VIDEOJET 1620 VIDEOJET 1650 UHS un UHS viegli uzturēt . Standarta tintes sistēma Smart kasetne ™ sniedz vēlamo veidu tintes un novērš noplūdi . Wide spilgti touch screen printeris 1650 UHS ļaujoperatoram veikt visas galvenās darbības piecos pieskaras vai pat ātrāk . UHS printeri ļauj labāk kontrolēt uzdevuma parametrus un sarežģīt ražošanas līnijas vadību .

" Mēs nepārtraukti strādājam, lai samazinātu biežumu un ilgumu neplānotu un plānoto slēgšanu mūsu iekārtām , un lai nodrošinātu pilnīgu īstenošanu viņa spējām . Tas ir ārkārtīgi svarīgi, jo īpaši attiecībā uz ātrgaitas līnijām , kā zaudējumi no dīkstāves ir ievērojami vairāk - teica Jose Gomez vadītājs tehnisko atbalstu VIDEOJET UHS . - Uzticamību mūsu iekārtu palielināšana , vienkāršojot interfeisu un mazinot nepieciešamību sadarboties ar to līdz minimumam , mēs esam izveidojuši risinājumu marķējumu , kas ir maksimālo darba jaudu visi uzrāda mūsu dienās tirgū " .

Vairāk informācijas var atrast tīmekļa vietnē Markers VIDEOJET 1620/1650 UHS

home

Riga, Latvia, LV-1021
Reinvaldu iela, 20

Phone +371 29475985, +371 67275473
e-mail: rdv@rdv.lv

LITHUANIA UAB “Litjet”
Sausio 13-osies g.31 LT–04347
Vilnius Lithuania Tel: + 370 5 240 30 10
Tel/Fax: + 370 5 240 30 11.

   

clock Mon.-Fri. -  9-17

Sat.  --

Sun. --